- Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.
€1.306,00
Omschrijving
Hanglamp Axia van het Italiaanse merk Lodes:
- is ontworpen door Vittorio Venezia en Carolina Martinelli, 2026.
- herinterpreteert het archetype van de kroonluchter op eigentijdse wijze.
- heeft een strak ontwerp, maar trekt toch sterk de aandacht en geeft de ruimte een bijzondere, bijna theatrale uitstraling.
- is uitermate geschikt boven eettafels of in ruime woonkamers.
- beschikt over geïntegreerde LED-modules, elk met een kleurweergave-index (CRI) van 90.
- heeft een totaal vermogen van maximaal 30 Watt en een totale lichtopbrengst van maximaal 3510 lumen.
- produceert extra warm wit licht met een kleurtemperatuur van 2700 K. Op aanvraag ook leverbaar met een kleurtemperatuur van 3000 K.
- wordt geleverd inclusief LED-driver.
- is aan te sluiten op een externe wandschakelaar of wanddimmer.
- is dimbaar met een externe dimmer. Er wordt een fase-aansnijdingsdimmer aanbevolen.
- heeft energielabel: D.
- is leverbaar in twee verschillende uitvoeringen!
Specificaties
| Designer(s): | Vittorio Venezia en Carolina Martinelli, 2026 |
| Materiaal/materialen: | roestvrijstaal, glas |
| Leverbaar in de kleur(en): | zwart chroom hoogglans brons |
| Fitting(en): | LED-modules |
| Vermogen: | maximaal 30 Watt |
| Lichtbron(nen): | geïntegreerd |
| Kelvin: | 2700 K |
| Kleurtemperatuur: | extra warm wit |
| Lumen: | 3510 lm |
| Dimbaar: | ja, met een externe dimmer |
| Dimmer: | wordt niet meegeleverd fase-aansnijdingsdimmer wordt aanbevolen |
| Afmetingen: | Centrale as: L 87 cm Glazen bolletje: Ø 8 cm x H 9 cm Kroon: Ø 78 cm x H 66 cm Plafondafdekking: Ø 15 cm x H 5 cm Totaal: H max. 400 cm |
| Draaggewicht: | 2,65 kg |
| Energielabel: | D |
| IP: | IP20 stofdicht |
Extra informatie
Productbundel


