- Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.
Dimbare hanglamp Non Random 33 met geïntegreerde LED
Lodes
|
Artikelnummer:
26011 4323
dimbaar
aanpasbare lichtkleur
Dimbare hanglamp Non Random 33 met geïntegreerde LED
Lodes
|
Artikelnummer:
26011 4323
dimbaar
aanpasbare lichtkleur
€665,00
Omschrijving
Hanglamp Non Random 33 van het Italiaanse merk Lodes:
- is ontworpen door Lodes, 2026.
- is een design hanglamp met unieke zeepbelvorm.
- beschikt over een geïntegreerde LED-module met een kleurweergave-index (CRI) van 90.
- heeft een vermogen van maximaal 7 Watt en een lichtopbrengst van maximaal 1330 lumen.
- is in drie verschillende kleurtemperaturen in te stellen: 2200 K (zeer warm wit), 2700 K (extra warm wit) of 3000 K (warm wit). Dit is instelbaar tijdens de installatie.
- wordt geleverd inclusief LED-driver.
- is aan te sluiten op een externe wandschakelaar of wanddimmer.
- is dimbaar met een externe dimmer. Er wordt een fase-aansnijdingsdimmer aanbevolen.
- heeft energielabel: C.
- is verkrijgbaar in drie royale diameters: Ø 33 cm, Ø 38 cm of Ø 43 cm.
- is leverbaar in zes verschillende gemetalliseerde afwerkingen!
Let op: wordt geleverd exclusief ophanging. Er is keuze uit diverse mogelijkheden. Zie product bundel.
Specificaties
| Designer(s): | Lodes, 2026 |
| Materiaal/materialen: | geblazen glas, metaal |
| Leverbaar in de kleur(en): | transparant hoogglans rookgrijs hoogglans brons mandarijn oranje goudachtig saliegroen azuurblauw |
| Fitting(en): | 1x LED-module |
| Vermogen: | maximaal 7 Watt |
| Lichtbron(nen): | geïntegreerd |
| Kelvin: | 2200 K, 2700 K of 3000 K |
| Kleurtemperatuur: | 2200 K: zeer warm wit 2700 K: extra warm wit 3000 K: warm wit |
| Lumen: | 2200 K: 1214 lm 2700 K: 1272 lm 3000 K: 1330 lm |
| Dimbaar: | ja, met een externe dimmer |
| Dimmer: | wordt niet meegeleverd fase-aansnijdingsdimmer wordt aanbevolen |
| Afmetingen: | Bol: Ø 33 cm x H 33 cm Snoer: L 400 cm |
| Draaggewicht: | 1,15 kg |
| Energielabel: | C |
| IP: | IP20 stofdicht |
Extra informatie
Productbundel


