- Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.
'Dim to warm' dimbare vloerlamp Rosa met geïntegreerde LED
Freelight
|
Artikelnummer:
S 4201 RG
dim to warm
'Dim to warm' dimbare vloerlamp Rosa met geïntegreerde LED
Freelight
|
Artikelnummer:
S 4201 RG
dim to warm
€339,00
Omschrijving
Vloerlamp Rosa van Freelight:
- heeft een elegante roségouden afwerking.
- is voorzien van een amberkleurig glazen lampenkap met een diameter van 21 cm en een hoogte van 17 cm.
- beschikt over een geïntegreerde LED-module.
- heeft een vermogen van maximaal 12 Watt en een totale lichtopbrengst van maximaal 720 lumen. Dit kunt u vergelijken met een 'ouderwetse' gloeilamp van 75 Watt.
- is 'Dim to Warm' (van 2700 Kelvin tot 2200 Kelvin) dimbaar met de meegeleverd touchdimmer. Met deze functie pas je de lichtkleur aan van warm wit licht naar extra warm en sfeervol licht.
De Rosa-serie is perfect met elkaar te combineren en verkrijgbaar als: 1-lichts hanglamp, 3-lichts hanglamp, 5-lichts hanglamp, tafellamp of vloerlamp.
Specificaties
| Merknaam: | Freelight |
| Leverbaar in de kleur(en): | Glas: amber Armatuur: rosé goud |
| Fitting(en): | 1x LED-module |
| Wattage: | maximaal 12 Watt |
| Lichtbron(nen): | geïntegreerd |
| Kelvin: | 2700 K ⇔ 2200 K |
| Kleurtemperatuur: | warm wit ⇔ zeer warm wit |
| Lumen: | 720 lm |
| Dimbaar: | ja |
| Dimmer: | wordt meegeleverd |
| Afmetingen: | Lampenkap: Ø 21 cm x H 17 cm Totaal: H 175 cm |


