- Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.
'Dim to warm' dimbare én in hoogte verstelbare 3-lichts hanglamp Rosa met geïntegreerde LED
Freelight
|
Artikelnummer:
H 4203 RG
dim to warm
verstelbare hoogte
'Dim to warm' dimbare én in hoogte verstelbare 3-lichts hanglamp Rosa met geïntegreerde LED
Freelight
|
Artikelnummer:
H 4203 RG
dim to warm
verstelbare hoogte
€599,00
Omschrijving
3-lichts hanglamp Rosa van Freelight:
- heeft een elegante roségouden afwerking.
- is uitgerust met een katrol-systeem. Zo stel je de hoogte eenvoudig af tot maximaal 170 cm.
- past perfect boven een eettafel of kookeiland.
- heeft een lengte van 100 cm en een hoogte van 170 cm.
- is voorzien van drie amberkleurige glazen lampenkappen, elk met een diameter van 15,5 cm en een hoogte van 14 cm.
- beschikt over drie geïntegreerde LED-modules.
- heeft een vermogen van 3x maximaal 8 Watt en een lichtopbrengst van 3x 400 lumen. Dit kunt u vergelijken met drie 'ouderwetse' gloeilampen van elk 40 Watt.
- is 'Dim to Warm' (van 2700 Kelvin tot 2200 Kelvin) dimbaar met een externe dimmer. Met deze functie pas je de lichtkleur aan van warm wit licht naar extra warm en sfeervol licht.
De Rosa-serie is perfect met elkaar te combineren en verkrijgbaar als: 1-lichts hanglamp, 3-lichts hanglamp, 5-lichts hanglamp, tafellamp of vloerlamp.
Specificaties
| Merknaam: | Freelight |
| Leverbaar in de kleur(en): | Glas: amber Armatuur: rosé goud |
| Fitting(en): | 3x LED-module |
| Wattage: | 3x maximaal 8 Watt |
| Lichtbron(nen): | geïntegreerd |
| Kelvin: | 2700 K ⇔ 2200 K |
| Kleurtemperatuur: | warm wit ⇔ zeer warm wit |
| Lumen: | 3x 400 lm |
| Dimbaar: | ja, met een externe dimmer |
| Dimmer: | wordt niet meegeleverd |
| Afmetingen: | Lampenkap: Ø 15,5 cm x H 14 cm Totaal: L 100 cm x H 170 cm |
Productbundel


