- Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.
Showroommodel: dimbare vloerlamp Decent Max met geïntegreerde LED | mat kasjmier
Oligo
|
Artikelnummer:
44-884-10-51
dimbaar
30% korting!
Showroommodel: dimbare vloerlamp Decent Max met geïntegreerde LED | mat kasjmier
Oligo
|
Artikelnummer:
44-884-10-51
dimbaar
30% korting!
€1.249,00
€874,00
Omschrijving
Vloerlamp Decent Max van het Duitse merk Oligo:
- is uitgevoerd in de kleur mat kasjmier.
- betreft een showroommodel.
- wordt niet verzonden en dient te worden afgehaald.
- schijnt licht naar boven.
- is voorzien van een ronde/platte lampkop met een diameter van 27 cm, die 340 graden te draaien én 25 graden te kantelen is. Deze lamkop beschikt over een hoogwaardige prisma, dit zorgt voor een bijzonder zachte lichtverdeling.
- heeft een zwartkleurig snoer met een lengte van 150 cm. Optioneel is het snoer te verlengen.
- beschikt over een geïntegreerde LED-module met een kleurweergave-index (CRI) van 90.
- heeft een vermogen van maximaal 49,5 Watt en een lichtopbrengst van maximaal 4500 lumen.
- is dimbaar én aan- uit te schakelen via de drukknop die zich op de steel van de lamp bevindt. De laatst gebruikte lichtinstelling wordt opgeslagen d.m.v. een geheugenfunctie.
- is te zien in onze inspirerende showroom van ruim 900 m².
Specificaties
| Designer(s): | Oligo |
| Materiaal/materialen: | aluminium, polymethylmethacrylaat |
| Leverbaar in de kleur(en): | mat kasjmier |
| Fitting(en): | 1x LED-module |
| Vermogen: | maximaal 49,5 Watt |
| Lichtbron(nen): | geïntegreerd |
| Kelvin: | 2700 K |
| Kleurtemperatuur: | extra warm wit |
| Lumen: | 4500 lm |
| CRI: | 90 |
| Dimbaar: | ja |
| Dimmer: | wordt meegeleverd |
| Bediening: | zowel schakelbaar als dimbaar met een knop die zich op de stang van de lamp bevinddt |
| Soort licht: | uplight, diffuus |
| Afmetingen: | Lampkop: Ø 27 cm Lampvoet: Ø 27 cm Snoer: L 150 cm Totaal: H 177,5 cm |
| Energielabel: | A+ |
| IP: | IP20 stofdicht |


