- Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.
Oplaadbare, snoerloze, 3-staps dimbare vloerlamp Pingi met geïntegreerde LED
Lucide
|
Artikelnummer:
06822/37/30
3 standen
snoerloos
IP44
Oplaadbare, snoerloze, 3-staps dimbare vloerlamp Pingi met geïntegreerde LED
Lucide
|
Artikelnummer:
06822/37/30
3 standen
snoerloos
IP44
€235,95
Omschrijving
Vloerlamp Pingi van het Belgische merk Lucide:
- is een staande lamp voor binnen én buiten.
- is gemaakt van duurzaam polyester met een elegante gevlochten structuur, waardoor het licht mooi diffuus rondom wordt verspreid.
- is multifunctioneel te gebruiken als lamp, bijzettafel of stoel.
- is geschikt voor een gewicht tot 100 kg.
- heeft een cilindervorm met een lengte van 33,5 cm, een breedte van 33,5 cm en een hoogte van 36,5 cm.
- weegt 4,10 kg.
- beschikt over een geïntegreerde LED-module met een kleurweergave-index (CRI) van 90.
- heeft een vermogen van maximaal 3 Watt en een lichtopbrengst van maximaal 125 lumen.
- produceert warm wit licht met een kleurtemperatuur van 3000 K. Het licht wordt verspreid in een stralingshoek van 360°.
- is in drie stappen dimbaar met de geïntegreerde touch-dimmer.
- heeft een gebruiksduur van 48 uur op de laagste stand, 9,5 tot 10,5 uur op medium en 4,5 tot 5,5 uur op de hoogste stand.
- is oplaadbaar tot vol vermogen in circa 8 uur.
- heeft energielabel: G.
- is dankzij de waterbestendige IP44-classificatie ideaal voor gebruik op het terras, balkon, in de tuin, serre of woonkamer.
- heeft een garantie van 3 jaar.
- is leverbaar in twee verschillende uitvoeringen!
- is te zien in onze inspirerende showroom van ruim 900 m².
Specificaties
| Design: | Lucide |
| Materiaal/materialen: | polyester, PVC |
| Leverbaar in de kleur(en): | taupe zwart |
| Fitting(en): | 1x LED-module |
| Vermogen: | maximaal 3 Watt |
| Lichtbron(nen): | geïntegreerd |
| Kelvin: | 3000 K |
| Kleurtemperatuur: | warm wit |
| Lumen: | 125 lm |
| Dimbaar: | ja, in 3 lichtintensiteiten |
| Dimmer: | wordt meegeleverd |
| Verstelbaar: | nee |
| Afmetingen: | L 33,5 cm x B 33,5 cm x H 36,5 cm |
| Energielabel: | G |
| IP: | IP44 spatwaterdicht |


