- Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.
'Dim to warm' dimbare tafellamp Madison met geïntegreerde LED
Lucide
|
Artikelnummer:
44503/06/11
dimbaar
kantelbaar
in showroom aanwezig
'Dim to warm' dimbare tafellamp Madison met geïntegreerde LED
Lucide
|
Artikelnummer:
44503/06/11
dimbaar
kantelbaar
in showroom aanwezig
€156,95
Omschrijving
Bureaulamp Madison van het Belgische merk Lucide:
- past perfect op een bureau, thuiswerkplek, studeerkamer of moderne kantoorruimte.
- zorgt voor prettig en efficiënt licht tijdens werken, lezen of studeren.
- heeft een lengte van 62,5 cm, een breedte van 5,5 cm en een hoogte van 33 cm.
- wordt geleverd met een 160 cm lang snoer.
- beschikt over een geïntegreerde LED-module met een kleurweergave-index (CRI) van 90.
- heeft een vermogen van maximaal 6,5 Watt en een lichtopbrengst van maximaal 300 lumen.
- is voorzien van een dim-to-warm functie. Zo pas je de kleurtemperatuur eenvoudig aan van 2600 K tot 2800 K. Schakel moeiteloos van helder werklicht naar warm en sfeervol licht. Het licht wordt verspreid in een stralingshoek van 120°.
- is dimbaar met de meegeleverde dimmer, die zich op de voet van de lamp bevindt.
- heeft energielabel: G.
- is geschikt voor gebruik binnenshuis (IP20).
- heeft een garantie van 3 jaar.
- is leverbaar in drie verschillende uitvoeringen!
- is te bekijken in onze inspirerende showroom van ruim 900 m².
Specificaties
| Design: | Lucide |
| Materiaal/materialen: | Lamp: aluminium Snoer: stof |
| Leverbaar in de kleur(en): | taupe zwart chroom |
| Fitting(en): | 1x LED-module |
| Vermogen: | maximaal 9 Watt |
| Lichtbron(nen): | geïntegreerd |
| Kelvin: | 2600 K ⇔ 2800 K |
| Kleurtemperatuur: | zeer warm wit ⇔ extra warm wit |
| Lumen: | 480 lm |
| Dimbaar: | ja |
| Dimmer: | wordt meegeleverd |
| Verstelbaar: | ja, de lampkop is kantelbaar |
| Afmetingen: | Lamp: L 62,5 cm x B 5,5 cm x H 33 cm Snoer: L 160 cm |
| Energielabel: | G |
| IP: | IP20 stofdicht |


