- Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.
€182,95
€146,95
Omschrijving
Wandlamp Madelon van het Belgische merk Lucide:
- is een moderne en minimalistische badkamerlamp.
- is ideaal te gebruiken als spiegellamp boven de spiegel.
- heeft een lengte van 60 cm, een breedte van 8 cm en een diepte van 9,4 cm.
- weegt 1,5 kg.
- beschikt over een geïntegreerde LED-module met een kleurweergave-index (CRI) van 80.
- heeft een vermogen van maximaal 9 watt en een lichtopbrengst van maximaal 960 lumen.
- geeft dankzij bovengenoemde eigenschappen helder en functioneel licht, ideaal voor dagelijkse verzorging zoals scheren, make-up aanbrengen of tandenpoetsen.
- geeft warm wit licht met een kleurtemperatuur van 3000 K.
- is eenvoudig aan te sluiten op een externe wandschakelaar.
- wordt geleverd inclusief LED-driver.
- heeft energielabel F.
- is dankzij de IP44-waarde spatwaterdicht en uitermate geschikt voor gebruik in de badkamer of andere binnenruimtes.
Specificaties
| Design: | Lucide |
| Materiaal/materialen: | kunststof, metaal |
| Leverbaar in de kleur(en): | zwart |
| Fitting(en): | 1x LED-module |
| Vermogen: | maximaal 9 Watt |
| Lichtbron(nen): | geïntegreerd |
| Kelvin: | 3000 K |
| Kleurtemperatuur: | warm wit |
| Lumen: | 960 lm |
| Dimbaar: | nee |
| Dimmer: | wordt niet meegeleverd |
| Verstelbaar: | nee |
| Afmetingen: | Lamp: L 60 cm x B 8 cm x H 9,4 cm Plafondbevestiging: L 28 cm x B 3 cm x H 4 cm |
| Energielabel: | F |
| IP: | IP44 spatwaterdicht |


