- Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.
Dimbare vloerlamp Equinox met geïntegreerde LED
Lucide
|
Artikelnummer:
29700/26/15
draaibaar
aanpasbare lichtkleur
in showroom aanwezig
Dimbare vloerlamp Equinox met geïntegreerde LED
Lucide
|
Artikelnummer:
29700/26/15
draaibaar
aanpasbare lichtkleur
in showroom aanwezig
€249,95
Omschrijving
Vloerlamp Equinox van het Belgische merk Lucide:
- is een moderne staande lamp.
- is eenvoudig te bedienen d.m.v. handbewegingen.
- is vervaardigd uit hoogwaardig aluminium.
- heeft een lengte van 10,5 cm, een breedte van 10,5 cm en een hoogte van 157 cm.
- weegt 2,95 kg.
- beschikt over een geïntegreerde LED-module met een kleurweergave-index (CRI) van 90.
- heeft een vermogen van maximaal 26 Watt en een lichtopbrengst van maximaal 750 lumen.
- is in lichtkleur aan te passen van 2700 K (extra warm wit licht) tot 4000 K (koel wit licht) met de sensor die zich bovenop het armatuurprofiel bevindt. Het licht wordt in een stralingshoek van 120° verspreid.
- is daarnaast dimbaar met de bovengenoemde handbewegingssensor.
- is bedoeld om binnenshuis te gebruiken (IP20).
- heeft een garantie van 3 jaar.
- is leverbaar in twee uitvoeringen!
- is te zien in onze inspirerende showroom van ruim 900 m².
Specificaties
| Design: | Lucide |
| Materiaal/materialen: | aluminium, pvc |
| Leverbaar in de kleur(en): | grijs ijzer koffie |
| Fitting(en): | 1x LED-module |
| Vermogen: | maximaal 26 Watt |
| Lichtbron(nen): | geïntegreerd |
| Kelvin: | 2700 K of 4000 K |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K: extra warm wit 4000 K: koel wit instelbaar met de handbewegingssensor |
| Lumen: | 750 lm |
| Dimbaar: | ja |
| Dimmer: | wordt meegeleverd |
| Verstelbaar: | 330 graden draaibaar |
| Afmetingen: | L 10,5 cm x B 10,5 cm x H 157 cm |
| Energielabel: | G |
| IP: | IP20 stofdicht |
Extra informatie


