- Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.
Bureaulamp Emil met geïntegreerde LED
Lucide
|
Artikelnummer:
18652/06/31
3-staps dimbaar
verstelbare hoogte
17% korting!
Bureaulamp Emil met geïntegreerde LED
Lucide
|
Artikelnummer:
18652/06/31
3-staps dimbaar
verstelbare hoogte
17% korting!
€83,95
€69,95
Omschrijving
Bureaulamp Emil van het Belgische merk Lucide:
- is ideaal de gebruiken als leeslamp, werklamp of tafellamp.
- is uitgerust met een flexibele leesarm, zo richt je het licht precies waar je het nodig hebt.
- heeft een lengte van 22 cm, een breedte van 17 cm en een hoogte van 45 cm.
- wordt geleverd met een 180 cm lang snoer.
- beschikt over een geïntegreerde LED-module met een kleurweergave-index (CRI) van 80.
- heeft een vermogen van maximaal 4,5 Watt en een lichtopbrengst van maximaal 480 lumen.
- produceert warm wit licht met een kleurtemperatuur van 3000 K, perfect voor sfeervolle en functionele verlichting. Het licht wordt verspreid in een stralingshoek van 120°.
- is dimbaar in drie standen met de handige touch dimmer op de voet van de lamp.
- is geschikt voor gebruik binnenshuis, zoals op een bureau, nachtkastje of werktafel (IP20).
- heeft een garantie van 3 jaar.
- is te bekijken in onze inspirerende showroom van ruim 900 m².
- is een uitlopend model, leverbaar zolang de voorraad strekt.
Specificaties
| Design: | Lucide |
| Materiaal/materialen: | Lamp: kunststof Snoer: PVC |
| Leverbaar in de kleur(en): | wit |
| Fitting(en): | 1x LED-module |
| Vermogen: | maximaal 4,5 Watt |
| Lichtbron(nen): | geïntegreerd |
| Kelvin: | 3000 K |
| Kleurtemperatuur: | warm wit |
| Lumen: | 480 lm |
| Dimbaar: | ja, via touch sensor op de lamp (3 standen) |
| Dimmer: | wordt meegeleverd |
| Verstelbaar: | ja, in hoogte verstelbaar en uitgerust met een flexibele leesarm |
| Afmetingen: | Lamp: L 22 cm x B 17 cm x H 37,5 cm Snoer: L 180 cm |
| Energielabel: | G |
| IP: | IP20 stofdicht |


