- Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.
Energiezuinige, snoerloze, 3-staps dimbare tafellamp Firefly
Humble
|
Artikelnummer:
HUMTL00403
snoerloos
3 standen
in showroom aanwezig
Energiezuinige, snoerloze, 3-staps dimbare tafellamp Firefly
Humble
|
Artikelnummer:
HUMTL00403
snoerloos
3 standen
in showroom aanwezig
€169,00
Omschrijving
Tafellamp Firefly van het Nederlandse merk Humble:
- heeft een diameter van 8,6 cm en een hoogte van 11,8 cm. Dankzij het kleine formaat is deze lamp ideaal voor op tafel, een dressoir of een nachtkastje.
- is voorzien van een geïntegreerde G4 LED-lichtbron met een vermogen van maximaal 1 watt.
- heeft een lichtopbrengst van maximaal 50 lumen.
- produceert zeer warm wit licht met een kleurtemperatuur van 2200 K. Perfect voor gezellige avonden!
- beschikt over drie dimstanden: laag, medium en hoog. Deze stel je eenvoudig in via de schakelaar onder op de lampvoet.
- is oplaadbaar met de meegeleverde USB-C-kabel. De oplaadtijd tot vol vermogen is circa 4 uur bekabeld en 6 uur draadloos.
- heeft een gebruiksduur van 100 tot 140 uur op de laagste stand, 60 tot 80 uur op medium en 20 tot 28 uur op de hoogste stand.
- wordt geleverd inclusief LED-lichtbron, USB-C-kabel en opbergzak. Er wordt geen adapter bijgeleverd. Een adapter van 10W wordt aanbevolen en is eventueel los bij te bestellen.
- is met zijn IP65-waterdichtheid bestand tegen stof en spatwater. Hierdoor gebruik je hem zonder zorgen ook op het balkon, in de tuin of op het terras.
- is leverbaar in zes verschillende uitvoeringen.
- is te zien in onze inspirerende showroom van ruim 900 m².
Specificaties
| Merknaam: | Humble |
| Materiaal/materialen: | aluminium, polycarbonaat, siliconen |
| Leverbaar in de kleur(en): | brons/brons linnen goud/smaragd linnen brons/rookgrijs goud/rookgrijs brons/gematteerd transparant goud/gematteerd transparant |
| Fitting(en): | 1x G4 |
| Vermogen: | maximaal 1 Watt |
| Lumen: | 50 lm |
| Lichtbron(nen): | wordt meegeleverd |
| Kelvin: | 2200 K |
| Kleurtemperatuur: | zeer warm wit |
| Dimbaar: | ja, in 3 stappen |
| Dimmer: | wordt meegeleverd en bevindt zich aan de onderzijde van de lamp |
| Afmetingen: | Ø 8,6 cm x H 11,8 cm |
| Batterijduur: | Laagste stand: 100 - 140 uur Middelste stand: 60 - 80 uur Hoogste stand: 20 - 28 uur |
| Oplaadtijd: | Kabel: tot 4 uur Draadloos: tot 6 uur |
| IP: | IP65 stofdicht + spuitwatdericht geschikt voor binnen- én buitengebruik |
Extra informatie


