- Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.
Dimbare 3-lichts plafondlamp Golden Egg met geïntegreerde LED
Highlight
|
Artikelnummer:
P6454.01
dimbaar
Dimbare 3-lichts plafondlamp Golden Egg met geïntegreerde LED
Highlight
|
Artikelnummer:
P6454.01
dimbaar
€299,00
Omschrijving
3-lichts plafondlamp Golden Egg van het Nederlandse merk Highlight:
- heeft een hoogte van 40 cm en een diameter van 15 cm.
- is uitgerust met drie amberkleurige glazen, die voorzien zijn van kleine luchtbelletjes.
- beschikt over drie geïntegreerde ledmodules, elk met een vermogen van maximaal 5 watt.
- heeft een totale lichtopbrengst van 1350 lumen. Dit is te vergelijken met een ‘ouderwetse’ gloeilamp van ± 120 watt.
- schijnt zowel naar boven als naar beneden. De ledmodules die naar beneden gericht zijn, geven direct licht. De ledmodules die naar boven gericht zijn, geven indirect licht. De uplight schijnt door de amberkleurige glazen, wat zorgt voor een bijzonder sfeervol effect.
- is eenvoudig aan te sluiten op een externe wandschakelaar of wanddimmer (230 V).
- is dimbaar met een externe dimmer. Een faseafsnijdingsdimmer wordt aanbevolen.
- is naast amber/goud ook leverbaar in de kleur transparant/zwart.
Specificaties
| Merknaam: | Highlight |
| Materiaal/materialen: | metaal, glas |
| Leverbaar in de kleur(en): | Glas: amber Plafondplaat: zwart Snoer: zwart |
| Fitting(en): | 3x LED-module |
| Vermogen: | 3x maximaal 5 Watt |
| Lumen: | 1350 lm |
| Lichtbron(nen): | geïntegreerd |
| Kelvin: | 2700 K |
| Kleurtemperatuur: | extra warm wit |
| Dimbaar: | ja, met een externe dimmer fase-afsnijdingsdimmer wordt aanbevolen |
| Dimmer: | wordt niet meegeleverd |
| Afmetingen: | Ø 15 cm x H 40 cm |
| Verstelbaar: | nee |
| IP: | IP20 |
Productbundel


