- Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.
'Dim to warm' dimbare én in hoogte verstelbare 3-lichts hanglamp Cosmo met geïntegreerde LED
Freelight
|
Artikelnummer:
H 4633 B
dim to warm
verstelbare hoogte
'Dim to warm' dimbare én in hoogte verstelbare 3-lichts hanglamp Cosmo met geïntegreerde LED
Freelight
|
Artikelnummer:
H 4633 B
dim to warm
verstelbare hoogte
€399,00
Omschrijving
3-lichts hanglamp Cosmo van Freelight:
- schijnt licht naar boven én naar beneden.
- is uitgerust met een katrol-systeem. Zo stel je de hoogte eenvoudig af tot maximaal 180 cm.
- past perfect boven een eettafel of salontafel.
- heeft een diameter van 35 cm en een hoogte van 180 cm.
- beschikt over drie geïntegreerde LED-modules.
- heeft een vermogen van 3x maximaal 6 Watt en een totale lichtopbrengst van 1590 lumen.
- is 'Dim to Warm' (van 2700 Kelvin tot 2200 Kelvin) dimbaar met een externe dimmer. Met deze functie pas je de lichtkleur aan van warm wit licht naar extra warm en sfeervol licht.
- is leverbaar in twee verschillende uitvoeringen!
Specificaties
| Merknaam: | Freelight |
| Leverbaar in de kleur(en): | brons/goud crème |
| Fitting(en): | 3x LED-module |
| Wattage: | 3x maximaal 6 Watt |
| Lichtbron(nen): | geïntegreerd |
| Kelvin: | 2700 K ⇔ 2200 K |
| Kleurtemperatuur: | warm wit ⇔ zeer warm wit |
| Lumen: | 1590 lm |
| Dimbaar: | ja, met een externe dimmer |
| Dimmer: | wordt niet meegeleverd |
| Afmetingen: | Ø 35 cm x H 180 cm |
Productbundel


