
Plafondafwerking bij toepassing van Trimless kits en trimless profielen
Om een goed resultaat te bekomen na installatie van een trimless kit of trimless profiel dient de opening tussen
kit/profiel en plafond afgewerkt te worden met een 2-componenten vulpasta.
Een gewone vulpasta hardt uit doordat het water of de terpentijn eruit verdampt. Het resultaat is een finale laag die dunner is dan de oorspronkelijk aangebrachte laag.
Een 2-componenten vulpasta hardt uit door een chemische reactie tussen twee verschillende componenten en blijft z’n dikte behouden zoals aangebracht.
Een 2-componenten vulpasta bestaat uit een asbest vrije polyester die, na menging met een verharder, een pasta vormt die dan uithardt. De typische kenmerken zijn : behouden van een zekere elasticiteit, gemakkelijk te wrijven en een hoog vullend vermogen.
Dit is het type van vulpasta die wij aanbevelen voor het afwerken van onze mounting/trimless kits en de profielen :
Splitline, Borderline, Endless Trimless, Uniline TR en Uniline TRT.
Te volgen stappen :
1) Installeer de kit of profiel – Zie corresponderende handleiding
2) Pas de 2-componenten vulpasta toe
3) Zo nodig bijwerken met glaspapier
4) Aanbrengen van de grondlaag en afwerkingslaag
5) Installeer het toestel in de Kit – Zie corresponderende handleiding
Opmerking bij trimless profielen : Om een perfecte afwerking te bekomen tussen eindplaat en plafond : voorzie een speling van 3mm tussen eindplaat en plafond en vul die met een elastische kit zoals een overschilderbare silicone.
Gratis verzending vanaf 50 euro
Veilig online betalen
Gratis verzending vanaf 50 euro